Merhaba,paylaşmak istediğiniz,şiir,makale veya diğer dökümanlarınız için öncelikle üye girişi yapınız daha sonra İÇERİK GÖNDER menüsünü kullanarak uygun  kategoriyi seçip gönderiniz onaylandıktan sonra yayına sokulacaktır.

ARKADAŞLIK SİTELERİ HAKKINDA

 İş hayatının yoğunluğu ve metropol yaşantısı içinde kendilerine uygun bir eş adayıyla tanışma fırsatı yakalayamayanların evlilik sitelerini tercih ettiklerini, bu yönelimin dünyada ve Türkiye'de hızlı bir artış gösterdiği ortaya çıkmaktadır.

Geçen yıl sonu itibarıyla arkadaşlık ve evlilik sitelerinin finansal büyüklüğünün sadece ABD'de 947 milyon doları aştığı görülmektedir, Türkiye'de ise dating ve evlilik siteleri sektöründeki pazar büyüklüğünün 10 milyon dolar civarında olduğu tahmin edilmektedir.

Dünyada her yıl 1 milyon kişinin evlilik sitelerinden tanışarak evlendiği, ABD, İsviçre, AB ülkeleri ve İran'ın internetten evlilik siteleri aracılığıyla tanışarak evlenme konusunda önde gelen ülkeler arasında yer aldıkları bilinmektedir.

Türkiye'de arkadaşlık siteleri, e-dating ve sosyal iletişim ağlarının 2000 yılından bu yana en yüksek trafikli siteler arasında yer aldığı, dünya genelinde kullanıcıların online aktiviteleri arasında evlilik sitelerinin 13. sırada yer aldığı bilinmektedir.
Üyelerinin yüzde 93'ünün iş hayatının içinde aktif olarak çalıştığı, üyelerin ağırlıklı olarak 35-45 yaş arası, üniversite mezunu, çalışan ve metropollerde yaşayan kadın ve erkeklerden oluştuğu ifade edilmektedir.

Sitelerde eş arayanlar arasında pek çok orta ve üst düzey yöneticinin, hatta çeşitli sektörlerde genel müdür pozisyonunda görev yapan kişilerin de bulunduğuna işaret edilen açıklamada, üyelerin yüzde 56'sının gelir seviyesinin üç bin 500 lira ve üzerinde olduğu belirtilmektedir.

Açıklamada, rakamların, yoğun iş yaşantısı nedeniyle bireylerin uygun eş adayıyla tanışma fırsatı yakalayabilecekleri sosyal yaşama yeterince zaman ayıramadıklarını gösterdiği, bunu doğrular bir şekilde sitede eş arayanların önemli bölümünü yoğun iş temposuyla bilinen sağlık ve finans sektörlerinde görev yapanların oluşturduğu belirtilmektedir.

 

Aşağıda bu amaçla açılmış sitelerin genel tanıtımlarını bulabilirsiniz.

 

Sitemizde, arkadaşlık ve evlilik siteleri hakkında genel bilgilere ulaşabilir, yorum bölümünü kullanarak bu siteler hakkında görüş, öneri ve eleştirilerinizi paylaşabilirsiniz. Sitemizin hiçbir alanında ücretli üyelik söz konusu değildir. Lütfen yorum ve diğer gönderiler için üye kaydınızı yapınız. Yararlı olması dileğiyle.

Siberalem

Siberalem: Arkadaşlık, Arkadaş, Sevgili, Evlilik, Chat, Aşk Sitesi

Siberalem'de video chat yapabilir, muhabbet edebilir, bay ve bayan arkadaşlarla tanışabilir, arkadaşlık yapabilir, buluşabilir, sohbet edebilirsiniz.

Aşk, muhabbet, arkadaşlık, evlilik! Hepsini bulmak için en doğru yer: Siberalem.com

Siberalem.com, 2000 yılında kuruldu ve 12 yıldan bu yana, Türkiye'nin en büyük, "işe yarayan" arkadaş arama sitesi. Siberalem.com'da arkadaş ararken, diğer sitelerde olmayan pek çok özelliğe rastlayacaksınız:

 

Arkadaşını görerek bul: Video Chat


Siberalem.com'da mesajlaşırken, karşınızdakiyle görüntülü olarak sohbet edebilirsiniz. Siberalem.com'da, her an binlerce kişinin kamerası mevcut!

Çöpçatan


Siberalem.com'da, milyonlarca üye arasında tam aradığınız arkadaşı, tek tuşla bulmanızı sağlayacak bir servis var: Çöpçatan

Çöpçatan nasıl çalışır?


20 farklı kriter, her birinin sizin belirlediğiniz değişik ağırlıkları hesaba katılarak değerlendirilir ve sonunda Çöpçatan size 3 farklı sonuç getirir: 1. Sizin aradıklarınız: Sizin için olmazsa olmaz özelliklere sahip, "tam aradığınız aradığınız arkadaş"ların listesi. 2. Kimler sizi arıyor: Birileri kimi aradığını anlatırken tam da sizi tarif etmiş. Kim onlar? 3. Kalp kalbe karşı: "Siz onu arıyorsunuz, o sizi arıyor. Eh, gerisi size kalmış!" :)

Müşteri ilişkileri servisi


Siberalem.com'da, müşteri ilişkileri servisi Siber destek, hizmetinizdedir. Bize, telefon, e-posta ya da online mesajlaşma ile ulaşabilirsiniz.

 

Bunların yanısıra Siberalem messenger, anahtar kelime ile arkadaş arama, detaylı arkadaş arama, daha iyi tanımak için arkadaş adayınıza anket gönderme seçenekleri de Siberalem.com'da arkadaş bulmayı kolaylaştıran araçlardır.

Tüm sorularınız için bize her an ulaşabilirsiniz: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
">Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

http://www.siberalem.com/

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile